‘Dat God’s Geest hierbij was, kan niet missen’

‘Dat God’s Geest hierbij was, kan niet missen’

Gods Hart
Gods Koninkrijk

Locatie

Organisatie

Hoe gaaf is het om het jaar met Nieuw Hart goed te beginnen door een geweldig mooie praise avond! Net als afgelopen twee jaar waren we als Nieuw Hart ook dit jaar weer uitgenodigd om dit in Kamerik te doen. We merken elke keer weer tijdens de praise-avonden dat in Kamerik een heel sterk verlangen naar God is. Dit uit zich altijd in hele mooie en krachtige avonden. We hebben heerlijk God mogen aanbidden met de vele liederen waarin de band ons heeft geleid. Ook hebben we gebeden op geschreven en deze via de beamer met elkaar gedeeld om zo elkaar aan God op te dragen. Ook Alfons, een van de organisatoren vanuit Kamerik, kon zich hier ook in vinden zoals hieronder gelezen kan worden!

‘Zaterdagavond 25 januari was onze kerk het toneel van ‘Kamerik Praise’  Inmiddels al de derde editie. Een avond vol lofzang, getuigenissen en gebeden. De band samengesteld met mensen uit ons dorp aangevuld met leden van ‘Nieuw Hart’; de groep die deze avonden helpt organiseren in Woerden en omstreken. Mooie moedige getuigenissen en het opdragen van de gebeden vanuit de kerk. En met name de aanwezigheid en getuigenis van de door zijn ziekte erg verzwakte René Eveleens ging door merg en been. Na afloop sprak ik twee jongens van 19 jaar die me vertelden dat de 2 a 2,5 uur voorbij waren voordat ze het wisten, dat zegt toch iets. Ik heb deze avond in m’n hart gesloten en zal hem nooit meer vergeten. Dat God’s geest hierbij was, kan niet missen.’

~ Alfons van Leeuwen

‘Dat God’s Geest hierbij was, kan niet missen’

24

September 2020

Hoe gaaf is het om het jaar met Nieuw Hart goed te beginnen door een geweldig mooie praise avond! Net als afgelopen twee jaar waren we als Nieuw Hart ook dit jaar weer uitgenodigd om dit in Kamerik te doen. We merken elke keer weer tijdens de praise-avonden dat in Kamerik een heel sterk verlangen naar God is. Dit uit zich altijd in hele mooie en krachtige avonden. We hebben heerlijk God mogen aanbidden met de vele liederen waarin de band ons heeft geleid. Ook hebben we gebeden op geschreven en deze via de beamer met elkaar gedeeld om zo elkaar aan God op te dragen. Ook Alfons, een van de organisatoren vanuit Kamerik, kon zich hier ook in vinden zoals hieronder gelezen kan worden!

‘Zaterdagavond 25 januari was onze kerk het toneel van ‘Kamerik Praise’  Inmiddels al de derde editie. Een avond vol lofzang, getuigenissen en gebeden. De band samengesteld met mensen uit ons dorp aangevuld met leden van ‘Nieuw Hart’; de groep die deze avonden helpt organiseren in Woerden en omstreken. Mooie moedige getuigenissen en het opdragen van de gebeden vanuit de kerk. En met name de aanwezigheid en getuigenis van de door zijn ziekte erg verzwakte René Eveleens ging door merg en been. Na afloop sprak ik twee jongens van 19 jaar die me vertelden dat de 2 a 2,5 uur voorbij waren voordat ze het wisten, dat zegt toch iets. Ik heb deze avond in m’n hart gesloten en zal hem nooit meer vergeten. Dat God’s geest hierbij was, kan niet missen.’

~ Alfons van Leeuwen

‘Dat God’s Geest hierbij was, kan niet missen’

24

September 2020

Hoe gaaf is het om het jaar met Nieuw Hart goed te beginnen door een geweldig mooie praise avond! Net als afgelopen twee jaar waren we als Nieuw Hart ook dit jaar weer uitgenodigd om dit in Kamerik te doen. We merken elke keer weer tijdens de praise-avonden dat in Kamerik een heel sterk verlangen naar God is. Dit uit zich altijd in hele mooie en krachtige avonden. We hebben heerlijk God mogen aanbidden met de vele liederen waarin de band ons heeft geleid. Ook hebben we gebeden op geschreven en deze via de beamer met elkaar gedeeld om zo elkaar aan God op te dragen. Ook Alfons, een van de organisatoren vanuit Kamerik, kon zich hier ook in vinden zoals hieronder gelezen kan worden!

‘Zaterdagavond 25 januari was onze kerk het toneel van ‘Kamerik Praise’  Inmiddels al de derde editie. Een avond vol lofzang, getuigenissen en gebeden. De band samengesteld met mensen uit ons dorp aangevuld met leden van ‘Nieuw Hart’; de groep die deze avonden helpt organiseren in Woerden en omstreken. Mooie moedige getuigenissen en het opdragen van de gebeden vanuit de kerk. En met name de aanwezigheid en getuigenis van de door zijn ziekte erg verzwakte René Eveleens ging door merg en been. Na afloop sprak ik twee jongens van 19 jaar die me vertelden dat de 2 a 2,5 uur voorbij waren voordat ze het wisten, dat zegt toch iets. Ik heb deze avond in m’n hart gesloten en zal hem nooit meer vergeten. Dat God’s geest hierbij was, kan niet missen.’

~ Alfons van Leeuwen